Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

проведення психологічного семінару-практикуму за темою «Психологічний клімат в дитячому колективі» у КДНЗ "Світлячок"

Ніхто не буде заперечувати, що найкращі умови для розвитку дитини можна забезпечити тільки через взаємодію із колективом. Веселівський дитячий садок №2 «Світлячок» є тим сприятливим середовищем, в якому вихователі не тільки дають дітям корисні знання про оточуючий світ, а й, насамперед, піклуються про психологічний комфорт кожного малюка.

Сучасні умови дошкільної освіти передбачають постійний професійний ріст педагогів та підвищення власної психологічної культури. Цей напрямок самоосвіти вихователів активно підтримує психолог закладу Пилипенко Наталія Вікторівна.

Останньою цікавою подією із життя педколективу дитячого садка «Світлячок» було проведення психологічного семінару-практикуму за темою «Психологічний клімат в дитячому колективі». Вихователі з ентузіазмом сприйняли можливість актуалізувати свої знання та практичні навички в такій цікавій формі. Психологічний захід в «Світлячку», як завжди, пройшов жваво, позитивно, професійно. В ході тренінгу педагогами було розглянуто питання та шляхи підвищення рівню психологічного комфорту в групах дитячого садка.

 « повернутися до списку новин