Родинне свято.

Дата: 22.08.2016 11:38

Фото без описуРодинне свято.

В щасливі і сумні години,

Куди б нам не стелився шлях,

Не згасне вогнище родинне

В людських запалених серцях.

Д.Білоус

15 травня до Міжнародного Дня сім’ї в центральній бібліотеці пройшло родинне свято «Рідна домівка, рідна сім’я, тут виростає доля моя».

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

У цікавій, ігровій формі ведучі розповідали про сім’ю як про скарб.

Скарби є заховані в землі, і є розташовані на поверхні, які передаються з покоління в покоління. До таких скарбів і належить пам’ять роду, яку не можливо забути, чи знехтувати. Рід людський-це велика мудрість нашого буття, тому дітей змалку треба привчати до пошани батьків, дідусів та бабусь. Повага та шанування старших поколінь-це закон нашого життя. Дуже важливо аби в сім’ї весь час було спілкування дитини з родиною.

На родинне свято ми запросили сім’ї: Крупинських: тато- Володимир Сергійович, мама-Ганна Сергіївна, донька-Віра , син –Тимофій та бабуся Галина Олександрівна.

Сім’я Сальчук: тато-Микола Леонідович, мама-Ірина Сергіївна, діти-Даша, Віолетта, Ганна, Таня та Женя.

Сім’я Аврамець: тато-Олександр Андрійович, мама- Олена Володимірівна, донька- Ліза, син Артем та бабуся Любов Іванівна.

Конкурс розпочався з гри: «Давайте познайомимось».

Фото без опису Фото без опису

Кожна родина представила у цікавій віршованій формі своє родинне дерево . З теплотою і любов’ю діти розповідали про своїх батьків, про дідусів та бабусь.

А далі були конкурси для всієї родини: «Народна мудрість» ,«Будинок моєї мрії», «Вустами немовляти» , «Музичний», «Порахуй гроші» та номер художньої самодіяльності».

Для татусів були конкурси «Запеленай ребенка» та «Объяснялки». Для мам-«Як я знаю свою дитину».

Цікавими були розповіді про сімейні захоплення: сім’я Крупинських представила свої малюнки,шкатулки, які вони зробили всією сім’єю. Мамине захоплення –це ляльки –мотанки, які вона робить з любов’ю та дарує близьким та друзям. Дуже цікаве захоплення у родини Сальчук. Вони познайомили нас з таким видом творчості, як декупаж.

Чудову вишивку продемонструвала сім’я Аврамець. Про свої захоплення Ліза розповіла чудовою піснею.

Домашнім завданням було приготувати улюблену сімейну страву і наші конкурсанти запропонували справжні кондитерські шедеври.

Дуже сподобались номери художньої самодіяльності (це теж було домашнім завданням).

Вірочка показала чудовий естрадно-спортивний танок.

Даша-грала на скрипці, Ліза заспівала пісню про матусю.

Усі конкурси оцінювало журі у складі: директор центральної бібліотеки-Бондаренко О.В., бібліотекар аграрного ліцея-Касько О.М. та бібліотекар ЗОШ№1 Бартків Г.П..

За результатами усіх конкурсів з невеликим відривом перемогла сім’я Крупинських.

Усі сім’ї отримали призи.

На протязі свята звучали пісні у чудовому виконанні Шаповалової Олі.

Свято закінчилось смачною дегустацією.

Вважаємо, що наше свято підтвердило, що коли в сім’ї лад і взаєморозуміння, мир та любов, то звісно і діти ростуть розумні, працьовиті та добрі.

Л.Мовчан

Зав.відділом