Відбулось засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

У вівторок, 15 листопада, на базі  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулось засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів (керівник Сенюков О.Є.), на якому були розглянуті питання щодо організації та проведення змагань з баскетболу серед школярів у 2016/2017 навчальному році та участі закладів освіти у Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед дітей та юнацтва «Лелеченя».

Окремо учасники зустрічі обговорили Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізичної культури для учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради.