До відома пасічників Веселівської громади

Дата: 03.03.2016 11:37

Шановні  мешканці Веселівського  району!

З 1 січня вступила  в  силу Угода про  Асоціацію  між Українською та ЄС, згідно з Економічною  частиною якої  нашій державі  надано  багато  пільг для  просування  товарів,  вироблених в Україні, на  ринок ЄС.

Останніми  роками  Україна  вийшла  в  лідери  по  виробництву  меду та  продуктів  бджільництва,  які успішно постачаються  в  країни ЄС, однак  митна  квота  на  такі  поставки є  досить  незначною. Водночас  потенціал пасічницької  галузі України  є  високим і  досі  належним  чином  не дослідженим.

Для ведення  переговорів з Комітетом у справах аграрного виробництва Європейського  союзу  з  метою  збільшення  нашої  присутності в Європі (зокрема , по  поставках  меду) необхідно  встановити ресурсні можливості України по  виробництву  цього  важливого  продукту.

Всеукраїнська  асоціація  сільських  та  селищних  рад  спільно  з  Всеукраїнським  громадським  об’єднанням „Спілка  пасічників  України” звертається  з  проханням встановити  реальну  кількість  бджологосподарств.

У зв’язку  з  цим,  Веселівська  селищна  рада,  пропонує  усім  бджолярам району для  створення  відповідного  моніторингу  пасічників  та  їх  господарств, заповнити  відповідні  анкети  (додаються) та  надіслати  на  електронну  адресу ВАССР: vassr@vassr.org    для  створення  необхідних умов по  лобіюванню та  просуванню  українського  меду на  ринки ЄС  та  інших  держав  світу.

Землевпорядники  селищної  ради

Завантажити "Анкета пасічника"