Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбуваються роботи з розчищення снігу на дорогах громади.

Нарешті прийшла справжня зима з морозами та снігом. Такі погодні умови принесли чимало радості  дітлахам та деякі незручності у вигляді засніжених доріг та тротуарів. У зв’язку із початком снігопадів, сьогодні на території нашої громади оперативно  проводиться розчищення доріг для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади.

Задіяна техніка всіх  комунальних підприємств селищної ради. Велика подяка підприємцям та установам, що долучилися до ліквідації наслідків снігової стихії, а саме: голові ТОВ  «СВК «ім. Фрунзе» Волкову  С.Г., керівнику Райавтодор  Левицькому  В.О., керівнику міжрайонного управління водного господарства Голубовському О.О., керівнику ДП "ДГ "Широке" Рудському С.В., керівнику ТОВ «Деметра» Слободянюку П.П. та фермеру Вдовиченко А.В.

 У зв’язку із сильними снігопадами, звертаємося до всіх жителів приватного сектору взяти участь у розчищенні снігу біля своїх присадибних ділянок. Тільки спільними зусиллями ми зможемо протистояти стихії.« повернутися до списку новин