Танцювальна студія «Статус» відсвяткувала 10-річний ювілей

Дата: 02.05.2017 11:35

Учора, 1 травня, на сцені селищного будинку культури відбувся звітно-ювілейний концерт хореографічної студії «Статус» під керівництвом Юлії Долгополової.

Фото без опису

Вихованці продемонстрували високий рівень виконання номерів народного, естрадного, сучасного танців, подарувавши всім незабутні враження. Кожен такий виступ супроводжувався щирими оплесками глядачів.

Програма яскравого концерту тривала близько двох годин.

З привітаннями виступили директор КУ «Культурно-мистецький центр» Роман Плетінь та директор селищного будинку культури Наталія Дьяченко, вручивши цінний подарунок.

Родзинкою свята став виступ випускників студії, які виконали свій улюблений номер.

Лунали слова вдячності вихованців, батьків та спонсорів. Приємним сюрпризом стало привітання танцювальної студії «Атмосфера».

Наприкінці заходу згадувалися досягнення колективу, лунало багато теплих слів, побажань нових досягнень і перемог!