Дата: 22.08.2016 11:34

Фото без опису

В суботу 28 травня у нашому селищі пройшов перший етап командного кубку України по силовому екстриму. Ініціатором проведення даного спортивного свята виступив селищний голова Кіяшко П.М. Цього разу між собою змагалися збірні Запорізької (Валентин Бурмістров, Іван Марінов, Денис Поліщук), Луганської (Леон Мірошник, Сергій Харченко, Денис Полешко) та Харківської (Ігор Лотник, Олег Силка, Андрій Ананьєв) областей.

Перша вправа – богатирська естафета, котра складалася з переносу «Колодязя» вагою 300 кг на відстань 15 метрів, переносу 100 кілограмової бочки на 30 метрів і кантування покришки вагою у 360 кг на п’ять обертів. Запорізька команда впевнено виконала всі три вправи за 61,7 секунди та отримали перемогу у естафеті.

Друга вправа складалася з підняття «акселя» вагою 110 кг., «колоди» вагою у 110 кг. та гігантської гантелі вагою 70 кг. На виконання вправи відводилось 3 хвилини. За цей час команда повинна підняти снаряди на максимальну кількість разів. Чудові результати продемонстрували харківська та запорізька команди, піднявши снаряди відповідно 15 та 14 разів.

Третя вправа під назвою «прогулянка фермера» складалася з переносу двох балонів вагою у 120 кг., кожний на відстань 90 метрів (30 метрів на кожного учасника команди). Справжню спортивну доблесть продемонстрував Андрій Ананьєв. На старті Ігор Лотник не зміг підняти балони. Тоді Андрій проніс снаряди за себе і свого товариша по команді. При цьому команда Харківської області продемонструвала кращий результат у даній вправі – 70,06с.

Фото без опису Фото без опису

До четвертої завершальної вправи у цих змаганнях, команди Харкова і Запоріжжя підійшли з однаковою кількістю балів, чим зберегли інтригу до кінця змагань. Саму видовищну вправу – буксировку вантажівки вагою вісім тонн головний суддя змагань Валерій Газаєв залишив вболівальникам на десерт. Під захоплюючі крики вболівальників команди по черзі протягнули величезну вантажівку на 15 метрів. Особливо запекла боротьба склалася між атлетами Харківської та Запорізької області, де перемогу отримали запоріжці з результатом 18,65 секунд.

Таким чином Запорізька команда вийшла у лідери після першого етапу чемпіонату України по силовому екстриму.

Організатори спортивного свята висловлюють щиру подяку Веселівським вболівальникам, котрі не давали змоги розслабитися атлетам на богатирській арені своїми гучними оваціями та людям завдяки яким відбувся вказаний захід: Веселівській селищній раді, Слободянюку П.П. ТОВ «Деметра», Малову Віктору, Пасунько Анатолію, Волкову С.Г. ТОВ «СВК Фрунзе», Бєлці М., Міщенко К., Василенко О.В. ФГ «Ніка», Марковій О.А, Галіздрі А., Чупрову І., Галицькому О., компанії «Віконда», Голоті О, Чупеті О., Пазенко Ю.В., Косарєву О.О., Долженку С.В., Акімовій А., Васьковському Р., Семиволу В., Стогній Р.О., Поліщуку В., Олійнику М., Кісельову В., Бєлєю В., голові «Всеукраїнської федерації силового екстриму» - Газаєву В.Н., Максимчуку В.А. та Покадько С.  за допомогу в організаційних питаннях.

Олександр Проскурин

Фото без опису