Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

01 грудня в актовому залі селищної ради представники закладів культури сільської місцевості району зустрілись з керівництвом селищної ради.

Зустріч була ініційована працівниками сільських клубів, які після утворення Веселівської ОТГ залишились без управлінсько-методичної підтримки  з боку влади.

Ініціатори зустрічі звернулися до селищного голови з проханням про співпрацю з культурою об’єднаної громади на договірних засадах з 01 січня 2017 року.

 

 

 

Заступник селищного голови з гуманітарних питань та соцполітики Ілона Бабаніна ознайомила присутніх з фінансовими обрахунками та умовами організації методичної допомоги закладам культури району.

У результаті обговорення, в якому взяли участь також сільські голови, домовились розглянути і вирішити це питання на сесіях сільських рад найближчим часом.

 

Крім того, учасники зустрічі підняли проблему створення ще двох об’єднаних громад у районі та обговорили перспективи розвитку, які отримають території за таких обставин.

На останок усі присутні дійшли висновку, що укладення договору про співпрацю між закладами культури стане першою ластівкою договірних відносин між усіма громадами.

 « повернутися до списку новин