Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні керівники підприємств,установ та організацій всіх форм власності, мешканці області, керівники організацій учасників АТО, представники бізнесу, волонтери!

 За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної  операції та за підтримки голови облдержадміністрації К.І.Бриля у Запорізькому регіоні стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти  марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово- патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

 Використання коштів марафону, які надійшли на розрахунковий рахунок від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів, громад, з урахуванням принципу пропорційності.

Кошти перераховувати  на вказані реквізити:

  1. Одержувач коштів- громадська організація – «Центр «Побратим»
  2. Розрахунковий рахунок -26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»
  3. Код ЄДРПОУ 40111109
  4. МФО 313957
  5. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

Заздалегідь вдячні всім небайдужим , котрі візьмуть участь у благодійному марафоні!

                                                                         Веселівська  об'єднана  територіальна громада

 

 « повернутися до списку новин