Глава Уряду: З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів об'єднаним громадам у власність

Дата: 30.01.2018 11:22

Фото без опису

Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Об'єднані територіальні громади зараз управляють територіями в межах своїх населених пунктів. Але голови ОТГ ставлять питання аби землі за межами населених пунктів передати в управління, - сказав Глава Уряду. - Ми знайшли рішення. Я даю доручення Держгеокадастру відвести всю землю ОТГ".

Прем'єр-міністр пояснив, що з лютого громади можуть планувати свої території.

"З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність (громадам)", - наголосив Володимир Гройсман.

За інформацією Урядового порталу