На модернізацію інфраструктури Веселівської ОТГ в обласному бюджеті 2017 року передбачено 1 млн. грн.

З метою створення сприятливих умов для сталого соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад рішенням Запорізької обласної ради від 06.04.2017 № 67 затверджена Програма підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2017 рік.

На реалізацію заходів,  відповідно до визначених Програмою напрямів, передбачено по 1 млн. грн. для кожної об’єднаної територіальної громади, що утворились у 2015-2016 роках.

На даний час в обласному бюджеті передбачено субвенцію на модернізацію інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі
12 млн. грн. по 500 тис. грн. на кожну об’єднану територіальну громаду, що утворилась у 2015-2016 роках.

Другий транш, у розмірі 500 тис.грн., планується виділити з обласного бюджету у ІІ півріччі 2017 року.

Фінансовий відділ