З 01 по 30 квітня щорічно проходить всеукраїнський місячник по облаштуванню спортивних майданчиків «Спорт для всіх, спільна турбота». Не залишилась осторонь даного заходу депутат Веселівської селищної ради по виборчому округу №12 Стогній Раїса Олексіївна, організувавши роботу по фарбуванню спортивного майданчика у дворі багатоповерхового будинку по вул..Чкалова, 3.

Голова ОСББ «Ноїв Ковчег» Солопанова Л.П. висловлює подяку депутату Веселівської селищної ради Стогній Р.О. за допомогу в наведенні порядку на території нашого дому.

Солопанова Л.П.