Триває оновлення матеріально-технічної бази ДНЗ «Веселівський ПАЛ»

Дата: 20.06.2017 11:17

15 червня Веселівський ПАЛ отримав перший комплект навчального обладнання на загальну суму 88 тис. грн., яке було придбано за кошти благодійної пожертви товариством з обмеженою відповідальністю  «Монсанто Україна», в рамках реалізації програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Нагадаємо, що цього року компанія «Монсанто Україна» оголосила результати четвертого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій, і нам дуже приємно відзначити, що завдяки активній позиції Громадської організації «Вікторія – 2015» проект «Перша професія», спрямований на створення сучасних умов для занять у Веселівському професійному аграрному ліцеї через оснащення навчально-технічним обладнанням, було відзначено з понад 500 проектних заявок та відібрано для фінансування.

Адміністрація ліцею щиро вдячна компанії «Монсанто» за допомогу в модернізації навчального обладнання, а також висловлює подяку голові селищної ради Кіяшку П.М. за виділення коштів на співфінансування заходів програми.