Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Гроно цікавинок «Плекатимеш мову – цвістимуть слова» 

Кожному у дар Божий дана мова. Всі живі створіння на Землі спілкуються між собою: одні - мовою жестів, інші - мовою звуків. Лише нам, людям, найдосконалішим із мешканців Землі, було даровано можливість спілкуватися за допомогою мови. Саме завдяки їй ми можемо порозумітися, переказати свої почуття, переживання. За допомогою мови ми бережемо свою історію, передаємо нащадкам неоціненні скарби свого минулого і сучасного.
     Українська мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'їна. Наша мова прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою. Тому, щорічно, 21-го лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято саме тієї мови, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо.

     Веселівська селищна бібліотека для дітей для учнів 3-Б класу ЗОШ№1 провела гроно цікавинок: «Плекатимеш мову – цвістимуть слова». Діти дізналися багато цікавого про рідну мову, відгадували загадки, пригадали прислів’я та приказки, читали вірші.

 

Заступник завідувача Веселівської

центральної селищної бібліотеки

по роботі з дітьми      Н.Д. Булавчик         « повернутися до списку новин