Вітаємо з перемогою

Дата: 27.12.2017 11:14

Фото без опису

У День Св. Миколая, в Національній бібліотеці України для дітей, відбулося урочисте нагородження 13-ти переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “Творчі канікули”, у якому протягом літніх канікул взяло участь майже три тисячі дітей від 11 до 18 років з усіх куточків України!

Конкурс проводився у семи номінаціях: «Знайомтеся — це ми!», «Так, я люблю Україну», «Природа — джерело натхнення та краси», «І в кожному із нас уже живе філософ!», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!».Фото без опису

Визначало переможців конкурсу професійне журі, до складу якого увійшли автор багатьох книг для дітей, голова Творчого об’єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України Марія Морозенко; письменниця, літературознавець автор пісень для дітей Тетяна Майданович; заслужена артистка України, завідувач редакції мистецьких передач Творчого об’єднання «Культура» Українського радіо, поетеса та прозаїк Лариса Недін.  Переможців вітали генеральний директор Національної бібліотеки для дітей та Президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY Алла Іванівна Гордієнко, представник оргкомітету, голова ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко.  Серед нагороджених, учениця 8-А класу Веселівської ЗОШ№1 Коваль Ольга. Вона отримала бібліотечку з чудових книжок, диплом та  головна відзнака таланту переможців збірка кращих робіт конкурсу, авторами якої є самі діти.

Бажаємо Ользі творчого натхнення, самовдосконалення, успіхів у навчанні та надалі приймати участь у різноманітних конкурсах і займати призові місця.

Н.Д Булавчик

Заступник завідувача по роботі з дітьми