Зустріч голови громади з мешканцями села Новоолександрівка

Дата: 18.07.2017 09:12

Фото без описуВчора, 17 липня, відбулась робоча зустріч Петра Кіяшка з жителями села Новоолександрівка на базі КЗ «Новолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів».

На заході були присутні: начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук, староста Олег Барчак, депутат Станіслав Лапицький, адміністрація школи, батьки та активісти села.

Приводом для зустрічі були загально-батьківські шкільні збори. Бурхливо обговорювалось питання організації навчально-виховного процесу, охоплення дітей навчанням та наповнюваність класів.

Виходячи з вищезазначеного, можна зробити висновок, якщо наповнюваність в класах буде менше 5 учнів (відповідно до законодавства) навчально-виховний процес доведеться призупинити до покращення демографічної ситуації в селі.

Головою селищної ради було надано доручення адміністрації школи проводити бесіди, роз’яснювальні роботи щодо укомплектування класів.

Наприкінці зустрічі,  Петро Миколайович надав відповіді на запитання мешканців щодо водопостачання, освітлення та ремонту автомобільних доріг.