Результати ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика у 2017/2018 н.р.

9 грудня 2017 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 92, з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу відбувся ІІІ етап Міжнародного конкурсу  з української мови імені  П. Яцика.   В обласному етапі конкурсу взяли  участь учні, які посіли І місце в ІІ етапі, а саме:

команда учнів учасників обласного етапу XVII Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

№ П І Б учасника

ЗНЗ

Клас

Викладач (П. І. Б.)

Чорна Поліна

КЗ

«Веселівська районна різнонрофільна гімназія»

Ларіонова Л.В.

Шавлюк Анна

КЗ

«Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»

Латиш ТА.

Залата Марія

«Веселівська

районна

різнопрофільна

гімназія»

Іванченко Н.Я.

За підсумками журі обласного етапу конкурсу наші учні посіли:

І місце

Шавлюк Анна

ІV місце:

Чорна Поліна,

Залата Марія

Вітаємо з перемогою та високими результатами учнів , вчителів та керівників закладів освіти!

Вже взимку 2018 року Шавлюк Анна братиме участь в ІV етапі  Міжнародного конкурсу  з української мови імені  П. Яцика у м. Києві . Бажаємо успіхів та перемоги!