Стан з пожежами у Веселівському районі за дев’ять місяців 2017 року

Дата: 12.10.2017 11:09

Фото без опису

Протягом 9-ти місяців 2017 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 158 пожеж, що на 62,6% більше у порівнянні з минулим 2016 роком (59 пожеж).

На пожежах загинуло 2 особи, що на 33,3% менше ніж минулого 2016 року (3 загиблих). Матеріальні втрати від пожеж за 9 місяців 2017 року становлять: загальні – 5 873 904 грн., з них прямий – 610 168 грн., побічний – 5 263 736 грн. У порівнянні з минулим 2016 роком за цей же період матеріальні втрати від пожеж становлять: загальні 1 513 421 грн., з них прямий – 185 800 грн., побічний – 1 327 621 грн. Протягом 9-ти місяців 2017 року зареєстровано 1 пожежу на об’єктах, підконтрольних Веселівському районному сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області (магазин промислових товарів ПАТ “Михайлівський райагропостач”). У порівнянні з минулим 2016 роком за цей же період також зареєстровано 1 пожежу на об’єктах, підконтрольних Веселівському районному сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області (2017 рік – 1; 2016 рік – 1 стаб.).

Аналіз пожеж свідчить, що більшість людей гине поза виробництвом – 2 загиблих. Умови, що сприяли загибелі людини – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Також невід’ємним фактором загибелі людини є зловживання спиртними напоями. Умови, що сприяли загибелі іншій людині з’ясовуються слідчими органами національної поліції. У порівнянні з минулим 2016 роком, за цей же період загинуло 3 людини, що на 33,3% менше. Умови, що сприяли загибелі людей – необережність під час куріння – 2 випадки. Також невід’ємним фактором загибелі людей є зловживання спиртними напоями. Також умовою загибелі людини стало порушення ППБ при користуванні пічним опаленням – 1 випадок.

Протягом 9-ти місяців п.р. пожежно-рятувальний підрозділ для ліквідації пожеж залучався 156 разів, що на 62,8% більше у порівнянні з минулим 2016 роком (за цей же період пожежно-рятувальним підрозділом здійснено 58 виїздів на ліквідацію пожеж). Завдяки злагодженим та професійним діям пожежно-рятувального підрозділу врятовано матеріальних цінностей на суму 5 843 000 грн.

Звертаємося до всіх мешканців Веселівського району та селищної територіальної громади сурово та неухильно дотримуватися вимог «Правил пожежної безпеки в Україні». Виконання та дотримання вимог правил пожежної безпеки - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини. Давайте будемо спільно виховувати культури правил безпеки життєдіяльності. Будьте розсудливі! Бережіть себе, своїх рідних і близьких!

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                            О.Баша