Привітання з 70-річчям з дня народження колишнього головного інженера ВАТ «Мелітопольгаз» Карпова Олександра Сергійовича.

26 липня поточного року делегація Веселівської територіальної громади, в складі селищного голови Кіяшка П.М., голови ГО «Веселе -2007» Христича К.О. та колишнього секретаря  селищної ради  Козаченка В.В. привітали з ювілейною датою  - 70-річчям з дня народження  колишнього  головного інженера ВАТ «Мелітопольгаз» Карпова Олександра Сергійовича.

Саме ця посадова особа, під час будівництва і здачі в експлуатацію газової мережі  по смт.Веселе була куратором  виконання робіт. Завдяки його оперативному вирішенню  проблемних  питань в процесі  будівництва, а саме  корегування проектної  документації, узгодження в вищестоящих інстанціях,  змін в проектах, своєчасне підписання актів введення в експлуатацію лінії газопостачання, тощо, дало можливість  за такий короткий термін  газифікувати  всі вулиці  і провулки селища.

За вклад в процес газифікації, заслуги перед громадою  Карпов О.С. рішенням сесії селищної ради нагороджений медаллю «За розвиток і розбудову смт.Веселе».

Члени делегації висловили слова привітання з ювілейною датою та слова вдячності за практичну допомогу в період будівництва  та здачі в експлуатацію газових магістралей в селищі,  та, як годиться, йому вручено пам’ятний подарунок .

Селищний голова і члени делегації побажали ювіляру міцного здоров’я, сімейного благополуччя та злагоди, і довгих років життя.