Літературна Веселівщина

Поезія. Чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури! На твоїх струнах  грає  свою мелодію ЇЇ величність  МУЗА.  У тиші безсонних ночей вона приходить  до поета , награє йому мелодію , котра торкається душі МИТЦЯ і надовго стає  володаркою його серця. ПОЕЗІЯ – яку то силу вона має! Може осягнути Всесвіт , перейти будь – які кордони, перепливти океани, заглянути до найглибших схованок  людської душі.

Поезію прошу вас не стривожить

Ні дзвоником, ані словом просто.,

Бо їй лиш властиве  - радість перемножить

І горе зробити меншого зросту.

Яснішими стають небеса,

Коли, друже, поезію любиш!

Осінь, літо, весняна краса…

Та навіть взимку словом підсніжник розбудиш.

Її величності поезії завдячую,

Що вміє все  вона , повір:

Спинить сльозу непрошену, горя чую,

Й рядком вірша торкнутись можна зір.

Лигун Л.К.

Славна наша земля Веселівщини. Славна традиціями, величчю степів.  І повниться вона словом . Поетичні твори  веселівських  поетів – це промені,  що виблискують  сьогоденням  й історією , любов’ю й красою, радістю і сумом. Джерелом наснаги  поетів – земляків  став отчий край, наша історична пам’ять.  Стало вже традицією проводити в бібліотеці зустрічі з місцевими поетами.  Цього разу гостями десятикласників  районної  різнопрофільної  гімназії були Лигун Лідія Кіндратівна та Іванов В’ячеслав Васильович. Вони прочитали свої прекрасні різнопланові поезії.  Природа і   сьогодення , історичне минуле і особистість людини , почуття  і  осмислення людського буття, рідний край, все , що оточує та хвилює  стає відображенням в віршованих рядках. Зустріч  не залишила байдужими  присутніх , а можливо , когось іще надихне на творчість.

Т.Кожевнікова