ВІТАЄМО!

Сьогодні свій ювілей 75-річчя відзначає голова ради ветеранів Веселівської селищної ради, колишній голова селищної ради

МАСЛІЧ Володимир Михайлович

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Насамперед хочеться побажати Вам міцного багатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.
Всі, кому протягом минулих років доводилося працювати пліч-о-пліч з Вами, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.
Тож цього святкового дня ще раз вітаємо Вас із ювілеєм, зичимо всіляких гараздів, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя!

З повагою,

селищний голова, депутатський корпус,