Запорізька область, Мелітопольський район

ІІ традиційний командний турнір з шашок пам’яті О.Процеля

ІІ традиційний командний турнір з шашок

пам’яті О.Процеля

22 квітня у приміщенні Веселівського професійного аграрного ліцею за підтримки Веселівської селищної ради відбувся другий традиційний командний турнір з шашок пам’яті нашого земляка загиблого під час війни у Афганістані О.Процеля.

Учасників турніру привітав голова районної ради ветеранів Борисенко І.М.побажавши спортсменам мирного неба над головою, здоров’я та чесних перемог у турнірі.

В цьому році участь в турнірі прийняло 12 команд, котрі складалися з однієї дівчини, юнака та дорослого представника території.

У командному заліку переможцем стали Менчикурівські шахисти, срібні та бронзові нагороди вибороли перша та друга команда Веселівського ПАЛ.

Призери турніру нагороджені медалями та грамотами, а переможець кубком Веселівської селищної ради.

М.Козюра