Привітання з професійним святом - Днем працівників освіти.

Дата: 27.09.2016 11:06

Шановні освітяни!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом- Днем працівників освіти.

Ваша професія є надзвичайно відповідальною і непростою, ви засіваєте в душі наших дітей добре і вічне. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за ваші терпіння і талант, що так щиро і щедро передаєте учням. Ваша місія почесна і складна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край.

Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток! Нехай освітянська нива поповнюється новими вагомими здобутками, а всі ваші починання стають успішними в ім’я процвітання нашої громади!

Голова селищної ради  П.М. Кіяшко,

депутатський корпус та виконавчий комітет Веселівської селищної ради.