Осіннє свято в Новоолександрівському

Дата: 09.11.2017 11:03

Фото без опису

03 листопада 2017 року в Новоолександрівському КДНЗ № 4 «Струмок» відбулося осіннє свято, яке з нетерпінням чекали вихованці. Адже вони знали, що зустріч з Осінню на цей раз буде незвичайною. Тема святкового дійства - "Осіння дискотека», яку провів ді-джей Нолик, герой сучасного мультфільму «Фіксики».

Саме такий сценарій свята передбачав багато веселощів та дитячих розваг. Дошкільнята порадували усіх присутніх чарівними піснями та віршами про осінь. Фото без опису

Свою хореографічну майстерність діти показали у запальному таночку «Хмаринка» та сучасному фрістайлі під час виконання індійського танцю. Дуже вміло та незвично малюки продемонстрували гру на папері під яскравий музичний супровід.  Довгоочікуваним та бажаним гостем на святі була золота Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а наприкінці почастувала усіх дітей своїми дарами – смачними яблучками та вітамінним соком.

Фото без опису         Високий професіоналізм, майстерність, творчий підхід проявила вихователь різновікової групи  Ірина Ігорівна Нідзельська  при підготовці та проведенні свята.

Цікавим завершенням святкового дійства було підведення підсумків та нагородження переможців виставки-огляду  поробок з природного матеріалу «Барви золотої Осені», на яку відгукнулися багато родин наших вихованців.

Чарівна атмосфера свята, барви осінної виставки не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису