Сьогодні відзначається День батька

Дата: 18.06.2017 11:02

Фото без описуДень батька 2017 в Україні і світі відзначають 18 червня – в третю неділю першого літнього місяця, передає Ukr.Media.

В Україні це свято не є офіційним, а тільки всенародним, але все одно вашим татам буде приємно отримати привітання з днем батька.

День батька бере свій початок в США — саме там у 1909 році виникла ідея свята. Сьогодні разом зі Штатами День батька відзначають близько 40 країн світу, в тому числі і Україна.

До речі, в Україні пропонували встановити День батька на державному рівні у третю неділю вересня. У 2013 році уряд підтримав відповідний проект Указу Президента, однак він так і не був підписаний. Тому доцільно відзначати Всенародний день батька як це встановлено на міжнародному рівні — у третю неділю червня. У 2017 році цей день припадає на 18 червня.

Фото без описуСелищна рада від щирого серця вітає усіх чоловіків, яким пощастило мати дітей, з цим прекрасним святом і бажає кожному чистого неба, яскравого сонця, міцного здоров'я і великих успіхів у всьому! Нехай у вашому житті не буде похмурих днів! Нехай всі, кого ви любите, завжди будуть поруч! Хай не зраджують друзі, а вороги цураються! Просто живи і не втомлюйся ділитися мудрістю, силою і стійкістю!

А головне, нехай ваші діти дарують вам завжди тільки найкращі моменти!