Українці, співгромадяни, зробимо нашу Батьківщину чистою і привчимо один одного не смітити!

Дата: 14.04.2016 11:02

Фото без опису

День довкілля відзначається у нашій державі з 1998 року згідно Указу Президента України «Про День довкілля».

Третьої суботи квітня проводяться  заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Невирішені екологічні проблеми становлять серйозну небезпеку повноцінному існуванню будь-якої країни. Для України розв’язання екологічних проблем має дуже важливе значення, оскільки забезпечення сталого розвитку держави повинно супроводжуватися збереженням і відновленням безпечного стану довкілля.

Сьогодні День довкілля органічно увійшов у наше життя. З кожним роком до проведення цих днів долучається все більше громадських організацій, представників державної влади, небайдужих громадян України.

Фото без опису    На території Веселівської селищної територіальної громади  у  День довкілля 2016року  планується провести заходи із збереження та відновлення навколишнього середовища -  ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, поліпшення санітарного стану

полігону твердих відходів,  прибирання прилеглих та закріплених територій підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, територій узбіччя доріг між населеними пунктами громади. Планується також висадка  дерев,  кущів,   наведення порядку на територій парків, скверів, алей, створення   газонів і квітників. Прибирання сміття на узбережжях водоймищ.

Веселівська селищна рада запрошує всіх мешканців території, підприємства, установи, організації всіх форм власності  взяти активну участь  у проведенні  Дня довкілля і внести   цим вагомий внесок   у справу збереження  навколишнього середовища, унеможливлення його забруднення, підтримання порядку та підвищення естетичного та санітарного стану довкілля.

Зверніть увагу, якщо погодні умови перешкоджатимуть проведенню запланованих заходів, День довкілля пропонується провести у найближчі сприятливі дні.

Відділ житлово- комунального  господарства

та благоустрою селищної ради