Привітання працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради з Днем Учителя!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівників освіти! День освітянина святкується в чудову осінню пору.

І це – невипадково, адже посмішка осені така ж замислена, як Ваша мудрість і розважливість; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу; хода ж у осені легка і впевнена, як методи, завдяки яким Ви розкриваєте обдаровання своїх вихованців, учнів. А Ваша професійна компетентність змальована золотими фарбами чудової пори.

Хай святковий день принесе вам лише позитивні емоції, теплі й щирі вітання від колег і вихованців. Бажаємо  вам міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів,   родинного щастя!  Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Хай ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і  чесними, ваші думки - добрими, ваші справи - успішними. із святом вас, дорогі колеги!

З повагою, працівники відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого  комітету Веселівської селищної ради