УВАГА! Несанкціонована торгівля заборонена!

Дата: 15.07.2016 10:59

В смт Веселе торгувати продуктами харчування дозволяється лише на території центрального ринка по вул. Центральна (Леніна) та ринка по вул. Першотравневій. Але несанкціоновані осередки торгівлі овочами, фруктами, м’ясо-молочною продукцією та рибою щоразу утворюються по вул. Молодіжна, Першотравнева, Центральна (Леніна) – біля колишнього універмагу, магазина «Топаз». Громадяни, які торгують в недозволених місцях,  мабуть не усвідомлюють можливі негативні наслідки своїх дій для суспільства (отруєння, виникнення масових захворювань, епідемій), не кажучи вже проте, що вони ігнорують ст. 152 Кодексу України про Адміністративні правопорушення «Порушення державних норм  і правил у сфері благоустрою населених пунктів», правил благоустрою населених пунктів, які передбачають накладання штрафу  на громадян ( до 1360грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності (до 1700грн.). Порушуючи законодавство вони сподіваються уникнути відповідальності. Запевняємо не тішити себе такими надіями. Покарання завжди настигає винних!

Мешканців та гостей селища, яким до вподоби стихійна торгівля, які люблять там купувати продукти, попереджаємо про реальну небезпеку споживання продуктів харчування, придбаних в не санкціонованих місцях торгівлі. Ви можете отруїтися, поставити під загрозу своє здоров’я і мабуть життя (здоров’я і життя своїх близьких).

Добре подумайте - чи слід купувати продукти (особливо м’ясо – молочні продукти, рибу) за межами ринку!

Селищна рада