Запорізька область, Мелітопольський район

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

19 лютого 2017 року в V корпусі ЗНУ відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю.

250 учасників конкурсу поділитися своїми краєзнавчими знахідками та дослідженнями, представили на розсуд журі своє бачення історичних та соціальних процесів, які проходили і проходять на території України та Запорізької області.

Перед юними науковцями з вітальним словом виступили заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Сороченко Олена Вікторівна, проректор з наукової роботи Запорізького національного університету, доктор історичних наук Васильчук Геннадій Миколайович, голови наукових секцій.

До роботи в журі конкурсу-захисту було залучено 10 докторів наук і 32 кандидати наук з Запорізького національного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького, Запорізького національного технічного університету, Бердянського державного педагогічного університету.

Двоє учнів шкіл нашої громади взяли участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у відділенні історії.

За матеріалами: КЗ "Центр туризму" ЗОР

Джерело: