Спорт – запорука здоров’я

Дата: 05.10.2017 10:54

Фото без опису

Велику увагу керівництво селищної ради приділяє розвитку фізичної підготовки молоді. З цією метою обладнані спортивні майданчики при школах, будуються спортивні площадки. На центральному стадіоні селища постійно проводяться спортивні змагання з різних видів спорту.

Стадіон підтримується  в зразковому порядку. Особливо радує зір – яскрава, зелена газонна трава. Незважаючи на літню спеку вона завжди зелена, тому що регулярно працюють поливні установки.

Веселівській громаді не соромно приймати на центральному стадіоні селища гостей з різних куточків нашої держави.

Прес – служба селищної ради