Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Вчителі російської мови та зарубіжної літератури Веселівської ОТГ опрацювали шляхи удосконалення сучасного уроку російської мови та зарубіжної літератури на основі впровадження ІКТ

28 квітня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури Веселівської ОТГ.

У ході заходу вчителі висвітлювали питання використання мультимедійних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури: обговорювали теоретичні питання та ділились власним досвідом роботи з даної проблеми. Під час проведення засідання педагоги застосовували різноманітні інтерактивні форми роботи: «Педагогічна мозаїка», «Година-пік», «Я роблю це так».

Комп'ютери стрімко увійшли в різноманітні сфери повсякденної діяльності суспільства, тому широке запровадження комп'ютерної техніки у процесі навчання є важливим завданням педагогів. Впровадження ІКТ в освіту забезпечує активізацію діяльності вчителя та учнів на уроці, сприяє розвитку спеціальної або загальної обдарованості учнів, посилює міжпредметні зв'язки. Все це дає можливість покращити якість навчання.

Марина Білоус,

керівник МО вчителів російської мови

та зарубіжної літератури

 « повернутися до списку новин