Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Об’єктам житлового фонду надійний захист

З метою зменшення кількості пожеж у будівлях житлового фонду, а також попередження їх виникнення, посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх керівників ОСББ смт. Веселе щодо сурового виконання норма правил пожежної безпеки на об’єктах житлового фонду смт. Веселе.

 Рекомендуємо всім ОСББ організувати та провести огляд всіх горищних приміщень багатоповерхових житлових будинків на предмет належного їх утримання, категорично не допускати їх захаращення та загромадження будь-якими матеріалами або сміттям. Вжити заходів щодо належного утримання всіх вхідних дверей в горищні приміщення, категоричного не допускати до них сторонніх осіб, обладнати їх відповідними замками. В кожному ОСББ оновити інформаційно-довідкові кутки з питань дотримання норм правил пожежної безпеки. Постійно утримувати у належному технічному стані електромережу, шляхи евакуації та інші інженерні мережі багатоповерхових житлових будинків.

 Спільними заходами ми не допустимо та попередимо виникнення можливих пожеж в наших домівках. Рекомендуємо всім мешканцям квартир забезпечити їх сертифікованими вогнегасниками. Тільки спільними заходами ми забезпечимо належний стан пожежної безпеки нашого житла.

 

          Начальник Веселівського районного сектору

          ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                            О.Баша« повернутися до списку новин