Відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки

19 грудня 2016 року на центральній площі селища відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки.

На свято завітали дітлахи та їх батьки з усієї громади. Крім того, на заході були присутні представники селищного керівництва.

У рамках святкової програми для дітей проведено розважально-ігрову програму за участю Святого Миколая, Сніговика та Зими, яку підготували працівники селищного будинку культури.

Вітальне слово з нагоди свята та урочистого відкриття ялинки сказав селищний голова Петро Кіяшко, який привітав присутніх з Днем Святого Миколая та прийдешніми Новорічними і Різдвяними святами.

Наприкінці свята під гучні заклики головна ялинка селища спалахнула яскравими кольорами, і казкові персонажі завели усіх присутніх на святковий хоровод навколо лісової красуні.