Обігрівайтесь безпечно

У зв’язку з зниженням температури повітря та початком проведення підготовчих робіт до опалювального сезону, рятувальники районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян нашого району та громад з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання.

Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Не залишати дітей без нагляду дорослих, розповідайте їм про небезпеку гри з вогнем, навчайте правилам пожежної безпеки. Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві.  Надійна експлуатація систем електро-газообладнання та систем пічного опалення запорука збереження життя людей.

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                  О.Баша