Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДПІ інформує : Майже 20 мільйонів гривень на фінансування військових – від запорізьких платників

З початку року платники м. Запоріжжя та області перерахували 19,4 мільйона гривень військового збору. Як зазначив начальник головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, це на 5 мільйонів гривень або на 34% більше, ніж торік.

- Найбільша сума на потреби української армії перерахована у м. Запоріжжя. Загалом від суб’єктів підприємництва обласного центру надійшло 9,4 мільйона гривень. Щодо територій області, то найвагоміші суми збору спрямовані до державної казни від платників Енергодарської ОДПІ – 2,6 мільйона гривень. У порівнянні з минулим роком, цей показник перевищено на 410 тисяч гривень або на 18%, - наголосив Олексій Кавилін.

Понад 2 мільйони гривень перераховано також платниками Мелітопольської ОДПІ. Від суб'єктів господарювання Токмацької об’єднаної державної податкової інспекції надійшло 1,5 мільйона гривень. Ще 1,3 мільйона гривень казна отримала від представників бізнесу Бердянської ОДПІ. Платники Пологівської інспекції спрямували майже 1,2 мільйона гривень військового збору та ще майже мільйон гривень забезпечили суб’єкти підприємництва Вільнянської та Приморської ОДПІ.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області« повернутися до списку новин