Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДПІ інформує: Запорізький малий та середній бізнес поповнив місцеву казну 42 мільйонами гривень єдиного податку

На початок лютого у Запорізькій області нараховується майже 46 тисяч платників, які використовують спрощену систему оподаткування. Абсолютна більшість з них – фізичні особи-підприємці. Їх зареєстровано понад 37,8 тисячі. Також на Запоріжжі більш ніж 8 тисяч юридичних осіб, зокрема, у 4 групі майже 7,5 тисячі платників.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, з початку 2016 року представники малого та середнього бізнесу перерахували 42 мільйони гривень єдиного податку, що на 18 мільйонів гривень або на 74% більше, ніж торік.

Найбільші надходження до місцевого бюджету забезпечили платники Мелітопольської ОДПІ – більше 6 мільйонів гривень. "Єдинники", які зареєстровані у Пологівській та Токмацькій ОДПІ, спрямували понад 4 мільйони гривень. У Бердянській ОДПІ перерахували більше 3 мільйонів гривень. Представники бізнесу районних податкових інспекцій м. Запоріжжя загалом сплатили майже 18 мільйонів гривень.

Платники Енергодарської об’єднаної інспекції поповнили місцеву казну на 2,2 мільйона гривень. По 1,7 та 1,5 мільйона гривень, відповідно, сплатили підприємці, які обліковуються у Вільнянській та Приморській ОДПІ.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 « повернутися до списку новин