ДПІ інформує: Запорізькі платники погасили податковий борг на 11 мільйонів гривень

З початку року до бюджетів від погашення податкового боргу надійшло 11,4 мільйона гривень. Зокрема, до держбюджету перераховано 7,4 мільйона гривень та до місцевого – 4 мільйона гривень.

Серед основних джерел погашення найбільші суми сплачені за рахунок реалізації безхазяйного майна, що перейшло у власність держави – понад 1 мільйон гривень. Надходження майже порівну розподілені між бюджетами держави та місцевих громад.

Також казна поповнилась завдяки стягненням з рахунків боржників – понад 800 тисяч гривень, за рахунок розстрочення податкового боргу – 330 тисяч гривень. Від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, до бюджету надійшло 85 тисяч гривень, за рахунок звернення до суду заборгованість погашено у розмірі 80 тисяч гривень, від реалізації майна, яке знаходиться у податковій заставі, сплачено 40 тисяч гривень.

Зазначимо, що упродовж січня завдяки діям фахівців органів ГУ ДФС у Запорізькій області забезпечено скорочення податкового боргу на 200 тисяч гривень.

Головне управлянні ДФС у Запорізькій області