Вітаємо з перемогою у обласному конкурсі (ІІ місце) пошукових робіт «Твої герої, Запорізький край» вихованця ПКЗ «БДЮТ » Черняєва Микиту !!!

Дата: 12.02.2018 10:35

З метою активізації пошуково-патріотичного руху серед учнівських колективів, їх пошуково-дослідницької діяльності з увічнення бойових подвигів наших земляків - захисників Батьківщини та працівників тилу, героїв Запорізького краю,  виховання підростаючого покоління на кращих зразках  служіння своєму народу, вірності Україні, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради   був проведений Обласний заочний конкурс пошукових робіт «Твої герої, Запорізький край» .

У конкурсі взяли участь 113 учнів  закладів освіти  Запорізької області, які підготовили  86 пошукових робіт.

Микита під керівництвом Черняєвої Людмили Анатоліївни, керівника гуртка  «Юний журналіст»,  підготував пошукову роботу за напрямом «Забуті імена» -  «Подвиг воїна- переможця непідвладний часу».  В ній описано біографію Степоненко Олександра Колістратовича, який самовіданно захищав нашу Батьківщину від загарбників, виніс на своїх плечах тягар післявоєнної відбудови, виростив  онуків – громадян незалежної України.

Вітаємо переможця!  Бажаємо  наснаги,  успіхів та нових перемог!

Директор ПКЗ «БДЮТ»   Л.К. Дубіна