Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДПІ інформує: Запоріжці можуть задекларувати свої доходи трьома способами

З 1 січня по 1 травня в Україні триває кампанія з декларування громадянами своїх доходів за 2015 рік. Про способи подачі декларацій детально розповів у інтерв'ю журналісту радіокомпанії "Радіо-3" начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.

– За вибором платника існують три способи подання декларацій. По-перше, це особистий візит громадянина до податкової інспекції за місцем реєстрації. У Запоріжжі та області працюють 27 Центрів обслуговування платників, де фахівці нададуть кваліфіковану консультацію з приводу заповнення декларацій. ЦОПи приймають звіти за подовженим графіком роботи до 20-00 по буднях та у суботу. Також декларацію можна відправити поштою з повідомленням про вручення і з описом вкладення, – зазначив Олексій Кавилін.

Але, на думку керівника фіскальної служби регіону, найзручніший спосіб це – в електронній формі. Для цього на веб-порталі ДФС України та на субсайті ГУ ДФС у Запорізькій області розміщено відповідний банер, за допомогою якого можна дізнатися про численні аспекти декларування доходів громадян та, власне, відзвітуватися про минулорічні доходи.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області« повернутися до списку новин