Вітання працівникам культури та аматорам народного мистецтва

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби  нашого народу. Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток нашої  національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки  неможливі добрі переміни у суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну.

Бажаю Вам весни у серці, у душі та у взаєминах з близькими. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення й життєвих перемог.

Селищний голова  П.М. Кіяшко