Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Професійне навчання – запорука працевлаштування

Веселівський районний центр зайнятості протягом багатьох років плідно співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами у сфері професійного навчання безробітних громадян на курсах цільового призначення за різними напрямками.

 

 

На курсах безробітні вивчають нове обладнання, оволодівають сучасними технологічними процесами, засобами механізації, що використовуються на виробництві, основи безпеки праці, небезпечні та шкідливі виробничі фактори. Такі форми організації навчання дають змогу безробітним адаптуватись до умов та режиму роботи підприємств, а після закінчення навчання працевлаштуватись на сезонні роботи .

23 лютого розпочато курси підвищення кваліфікації з напрямків: «Основні операції технічного обслуговування сільськогосподарської техніки при підготовці до весняно-польових робіт» та «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності», які після закінчення навчання будуть працевлаштовані на сезонні роботи у підприємства району.

 

Веселівський РЦЗ« повернутися до списку новин