ВІТАЄМО

Дата: 10.07.2017 10:10

Фото без описуВчора, свій День народження відсвяткувала директор комунальної установи

Жигірь Галина Іванівна

Бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило!

Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою же уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо!

Колектив КУ «Центр соціальних послуг»