Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні жителі громади!

Тільки 10% людей можуть похвалитися потужним імунітетом, що захищає їх від переважної більшості захворювань. Ще 10% мають вроджений імунодефіцит. Вони хворіють досить часто. У решти 80% сила імунної системи безпосередньо залежить від умов і способу життя. Так, 80% імунної системи знаходиться в кишечнику.

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету. Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року. Мета цього дня закладена в залученні широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

Початок весни - приємна і довгоочікувана пора року, коли природа навколо нас починає оживати, але не варто забувати про те, що наш імунітет напружено працював всю зиму, варто напередодні нового періоду не менш серйозних випробувань його підкріпити.

Ускладнення після щеплень – одиниці, а рятує мільйони життів. Завдяки щепленням у свій час були зупинені епідемії чорної віспи, кору, грипу та інших важких хвороб.

Для створення імунного прошарку достатньо 70% привитості населення. Це врятує і тих, хто не може бути прищепленим за станом здоров’я.

Пам’ятайте, сміх стимулює вироблення гормону радості серотоніну, який допомагає захищати організм від хвороб.

Бажаю кожному міцного імунітету та захисту від будь-яких хвороб. Нехай у домі кожного панує здоров’я, затишок і злагода!

 

З повагою,

Ірина Воробйова

головний лікар Веселівського ЦПМСД селищної ради

 « повернутися до списку новин