Напередодні Дня перемоги для ветеранів Другої світової війни, учасників та дітей війни селищна рада організувала святковий вогник

Дата: 09.05.2017 07:24

Захід відбувся за участю селищного голови Петра Кіяшка, голови райдержадміністрації Івана Мігулі, голови районної ради ветеранів Василя Орла, голови селищної ради ветеранів Володимира Масліча та голови ради старійшин селищної ради Станіслава Долженка.

Також під час вогника з вітальними словами виступали запрошені учасники. Музичні вітання присутнім дарували працівники КУ «Культурно-мистецький центр». Ведучою заходу була Валентина Демиденко.

Селищна рада дякує керівництву СВК імені Фрунзе за надану допомогу в проведенні заходу.