Шановні жителі Веселівської ОТГ!

26 квітня минає 31-ша річниця найбільшої техногенної та екологічної катастрофи сучасності – аварії на реакторі 4-го блоку Чорнобильської АЕС.

Унаслідок пожежі та вибухів було зруйновано стальну і свинцеву обшивку реактора, в повітря піднялося більше 60 тонн радіоактивних матеріалів.

Важко навіть уявити, що відбувалося б у світі, якби на захист людей, природи не стали пожежники-ліквідатори, лікарі, водії, військові – наші національні герої, які ціною власного життя зупинили невидимого ворога – радіацію.

Повертаючись до подій тих років, ми висловлюємо слова глибокої вдячності нашим землякам-героям, ліквідаторам чорнобильської аварії, які, не замислюючись, боролися із її наслідками та зберегли тисячі людських життів.

Вони виконали свій найвищий громадянський обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом – зупинили розповсюдження катастрофи, її переростання у глобальний смерч для України та інших народів.

Шановні ліквідатори аварії!

Ви є прикладом мужності, самовідданості та палкої любові до країни. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя!

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко