Конкурс щедрівок, колядок та вертепів «Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим, і малечі!»

Дата: 25.12.2017 10:18

Фото без опису

Колядки та щедрівки - невід’ємна частина обрядів зимового циклу. Їх виконують у найбільші свята православних християн – від Різдва до Водохреща.

У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв’язок  одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції, мистецтво, культуру. На виконання розпорядження селищного голови від  24.11.2017 року № 335 в цьому році вперше проводиться конкурсу щедрівок, колядок та вертепів «Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим, і малечі!» серед навчальних закладів нашої громади. 21-22 грудня відбувся відбірковий етап щорічного конкурсу, в якому взяли участь загальноосвітні, позашкільний та дошкільні заклади Веселівської ОТГ.  Виступи були   дуже емоційними, проникливими  та пронизані любов’ю до українських народних пісень календарно –обрядового циклу зимової тематики, фольклорних традицій нашої Батьківщини. Дякуємо керівникам навчальних закладів, педагогічним колективам, учням, вихованцям, батькам за цікаві та зворушливі виступи.