Візит представників Німеччини до Веселівської ОТГ

Дата: 28.07.2016 10:17

З 1 по 5 серпня 2016 року в Україні з робочим візитом перебуватимуть експерти з професійної пожежної частини міста Бонн – Ян Гаргус та Сімон Фріц – з метою подальшого планування заходів протипожежної безпеки у Веселівській ОТГ, Запорізької області. Під час робочої зустрічі будуть проведені відвідування об’єктів Веселівської ОТГ для оцінки потенційних ризиків та наявності  інфраструктури з точки зору протипожежної безпеки. Також планується провести обговорення та моделювання ситуації після розмежування повноважень ДСНС та громади у контексті децентралізації в довгостроковій  перспективі (децентралізація вже відбулась) та в середньостроковій перспективі (перехідний період) на основі аналізу виникнення можливих подій та надзвичайних ситуацій на території Веселівської ОТГ (типовий сценарій). Дані заходи це перший етап реалізації спільного пілотного проекту між Веселівською громадою, ДСНС України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва ( GIZ ) в рамках реалізації проекту з підтримки України в управління надзвичайними ситуаціями.