Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Трава перемагає

  Трава перемагає!

 

   Шановні мешканці населених пунктів Веселівської селищної територіальної громади утримуйте  свої при дворові території у відповідності з правилами благоустрою !

   Цього року дощова весна спричинила активний ріст рослин. Тому на сьогодні основна проблема  - висока трава на при дворових територіях ( від паркану до проїжджої частини). Де - які господарі запустили настільки свої земельні ділянки разом з двором та при дворовою територією,  що не зрозуміло,  чи там хтось мешкає. Люди майте совість! Селищна рада неповинна обкошувати території від  двору до дороги , це територія, якою користуються мешканці для обслуговування   під’їздних шляхів до своїх приватних осель. Таке ставлення далеко не відповідає правилам благоустрою. Уповноважені спеціалісти селищної ради давно налаштовані на складання протоколів за порушення правил благоустрою(а саме вирощування бур’янів), але до сих пір зволікають сподіваючись на сумління мешканців. Та всьому є край  - складання протоколів потягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності та накладання штрафів ( від 17грн.  і максимально до 1360грн.).

  А ще, шановні мешканці,  майте хоч трішки любові до рідного селища чи села -  проявіть зусилля, щоб зробити його краще.  Адже не обкошені   подвір’я значно псують вигляд вулиці та загальний стан населеного пункту!

 Послуги з покосу трави надають комунальні підприємства:

- «Новоолександровець2» тел. кер.0676713861

- «Арус»  тел. кер.0982187096, тел. офіс  2-13-70« повернутися до списку новин