Змістовно та цікаво пройшли канікули.

Під час осінніх шкільних канікул у юних  художників гуртка «Веселка»   позашкільного закладу  «Будинок дитячої та юнацької творчості»  тиждень був дуже  насиченим.

Керівник гуртка Штефко Р.М. провела екскурсію з  вихованцями     до  музею «Історії школи №2», який  був створений завдяки  кропіткий роботі  учнів, педагогів і громадськості. Дітлахи  мали можливість порівняти    побут, умови  навчання у  сучасній школі та як навчалися діти  раніше.

Вихованці гуртка  «Веселка»  відвідали  ізостудію при  КЗ «Веселівська ЗОШ №2»   де мали можливість за допомогою малювання піском  створити чимало  сміливих та  креативних малюнків. Діти прийняли участь в майстер – класі «Осінні квіти в вазі».

Юні художники  зробили першу виставку  власних робіт. Дуже захопили  гуртківців  роботи художниці Олександри Католик.  Виставка її робіт була представлена в  ПКЗ  «БДЮТ». Дітей вразила її техніка виконання та  майстерність.

Всі  проведені заходи, здобуті враження  були  необхідні дітям для розвитку їхнього вміння  спостерігати та   відображати в  своїх малюнках чимало цікавого в навколишньому світі.

Директор ПКЗ  «БДЮТ»           Л.К. Дубіна