ІНФОРМУЮТЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ-СТАРТУВАЛА ДЕКЛАРАЦІЙНА КОМПАНІЯ

Дата: 29.02.2016 10:16

Станом на 01.01.2016 року на території Веселівської селищної ради самостійно обробляють земельні частки (паї) 364 громадянина на загальну площу - 3362,4784 га

Веселівська селищна рада нагадує, що з початку 2016 року стартувала кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2015 року.

Декларації «Про майновий стан і доходи» платники податків повинні надавати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси, а саме: смт.Веселе, вул.Леніна, 202.

Граничний термін для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію, – 29 квітня 2016 року.

При декларуванні доходів у поточному році застосовуються норми та ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли на останній день звітного податкового періоду, тобто на 31 грудня 2015 року.

Бланк податкової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України.

Нагадуємо, форма податкової декларації про майновий стан і доходи затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

Порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи визначений ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (із змінами і доповненнями).

Бланки декларації, та допомогу у їх заповненні можна отримати у Веселівській селищній раді, за адресою: смт.Веселе, вул.Леніна, 162, кабінет № 10,  тел.2-13-76, або у Веселівському відділенні Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області тел.2-13-09.

Бланки декларації -для ознайомлення

Бланк- 1 сторінка